Queen Spa & Masaj Merkezi

El ve Ayak Bakımı

Hem kadın hem erkeklerin düzenli olarak yaptırması gereken ayak bakımı sağlık açısından büyük önem taşır. Kan dolaşımını hızlandırarak harekete geçmesini sağlayan medikal ayak bakımı, aynı zamanda vücudu da rahatlatır. Vücudun rahatlamasıyla gece uygularınız da düzene girer.Düzenli yaptırılan ayak bakımlarıyla birlikte tırnak dibindeki et ve sertleşen bölgelerin daha az çıktığı görülür.

Herkes ellerinin bakımlı olmasını ister. Doğru yerde ve doğru şekilde steril edilen aletlerle yapılması gereken bu bakımlar, yanlış uygulandığı takdirde birçok hastalığa davetiye çıkarır. Manikür yaptırırken tırnak diplerindeki etlerin tamamının temizlenmesi aslında yanlıştır. Bu etler koruma görevi gördüğü için tamamının temizlenmemesi gerekir.

El ve ayak bakımı konusunda Queen Spa,Masaj,Güzellik Merkezi olarak en ideal çözümü sizlere sunuyoruz. Çorlu,Çerkezköy,Lüleburgaz,Kapaklı,Marmara Ereğlisi ve Tekirdağ Merkez bölgelerinden de bizleri arayabilir el ve ayak bakımı konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Telefonla Randevu Olustur

02826731193

Randevu Olustur